پیام مدیر عامل گروه صنعتی هایلان

دوستان ، مشتریان ، همکاران و هموطنان گرامی ، ما پیشرفت خود را پس از خواست خدا ، مدیون زحمات شما میدانیم. شما که در قالب مصرف کنندگان تولیدات ما و تامین کنندگان مواد اولیه ، ما را از موانع مختلف عبور دادید .
شعار ما ( تولید کالای با کیفیت جهت صادرات ) است . شعاری که فارغ از سودای رقابت در بازار داخلی 75 میلیونی ، رقبای محترم را به همکاری متقابل و پیوندهای تجاری مهم دعوت‌‌ می‌کند . تلاش های ما همواره در راستای ایجاد همکاری همدلانه با صنعت گران ایرانی با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات ایرانی در داخل و خارج بوده است .
حس وحدت ملی همواره ما را از رقابت ناعادلانه با هموطنان خود باز داشته است . تعهد و مسئولیت پذیری در مقابل ارتباطات داخلی و بیرونی ، از اصول خدشه ناپذیر در گروه صنعتی هایلان است . در این خصوص فرقی بین کارکنان ، مدیران و ریئس شرکت وجود ندارد . 
هدف ما مفید بودن برای جامعه ایرانی و توامان برای جامعه بشری است . از آنجا که این هدف متعالی را جز تلاش درستکارانه قابل تحقق نیافتیم . لذا هرگز از این مسیر منحرف نخواهیم شد .
دست همه صنعت گران و بازرگانان محترم ، از هر منطقه جغرافیایی ، را برای همکاری صمیمانه‌‌ می‌فشاریم و مهربانانه ترین احساساتمان را نثار همه شما عزیزان‌‌ می‌کنیم .
ما در هایلان ، تلاش شبانه روزی ، نیروی متخصص ، تكنولوژی پیشرفته ، همه و همه را یكجا گرد هم آورده ایم تا محصولاتمان نگین خانه شما باشد و در راه رسیدن به آرمان هایمان كه همانا كیفیت محصولات و دستیابی به بازارهای جهانی و جلب رضایت خریداران محترم می‌باشد با تمامی قوا گام برخواهیم داشت و از هیچ كوششی دریغ نخواهیم كرد.

 
 
موسی جوهری
مدیر عامل و ریئس هیئت مدیره
پاییز 1392
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه تولیدی صنعتی فروزشگر سهند هایلان می باشد